הובלת מכולות

הובלת מכולות מהירה ומקצועית לכל מקום בארץ!

מכולות הן חלק בלתי נפרד ממערך התפעול הלוגיסטי השוטף של חברות ועסקים רבים, ומשמשות בעיקר לאחסון מוצרים בכמויות, גדלים ומשקלים שונים.

אחסון סחורה במכולות הוא עניין שבשגרה, ועסקים משתמשים בהן לשם כך במשך פרקי זמן מסוימים או כשהם מייבאים מוצרים או מייצאים לחו"ל.

כפי שאתם מבינים, מכולות מהוות פתרון אחסון מושלם, הבעיה היחידה היא שהן לא ניידות בעצמן אלא יש צורך להוביל אותן יבשתית ממקום למקום.

מחפשים חברת הובלות מקצועית? צרו עימנו קשר עכשיו!

כך הניסיון שלנו משרת אתכם

כלקוחות אתם בטח מצפים שההובלות שלכם יתקתקו כמו שצריך – הסחורה תגיע בזמן לנמל, יפרקו, יעמיסו ויובילו אותה ליעדה לפי הלו"ז. זה נשמע מעולה רק שיש בעיה אחת: לעיתים קורה בתחום ההובלות שנוצר פער בין מה שמצפים לו לבין מה שקורה בשטח, והוא עשוי להיות משמעותי.

המוניטין של עסקים רבים נפגע עקב תקלות בהובלת המכולות שלהם, ומיותר לציין שעם כל תקלה כזו הם גם נפגעים כלכלית. תקלות יכולות לקרות ממגוון סיבות, ביניהן אי היערכות למשימת הובלה מורכבות במיוחד או חוסר תיאום בין הצדדים.

הדבר האחרון שאתם כבעלי עסק רוצים זה שהובלת המכולות שלכם תסתבך. הלקוחות שלכם לא צריכים לסבול ממחסור בסחורה בגלל תקלות מיותרות בהובלתה.

כשאתם בוחרים לעבוד עם חברת הובלות מקצועית כמו הובלות בישראל,

יש לכם ראש שקט ואתם יכולים להתפנות לעסוק בדברים החשובים באמת.

אנו בהובלות בישראל עובדים עם חברות ההובלה הגדולות בישראל, ועושים הכל כדי שאתם הלקוחות שלנו תקבלו את כל מה שאתם צריכים תחת קורת גג אחת.

 

הובלת מכולות: למקצוענים בלבד

כדי להוציא לפועל הובלה של מכולה, יש לחשוב מראש על הדרך שבאמצעותה ניתן יהיה לבצע אותה, החל מהעמסה של סחורות וכלה בפריקתן בנקודת היעד. חברת הובלות מקצועית ומהימנה תוכל לעשות זאת בצורה הטובה ביותר.

ישנן לפעמים מכולות במשקל עצום העמוסות בפריטים כבדים או רבים, והדבר מחייב שימוש בציוד הובלה מתקדם. חשוב לתכנן את ההובלה מראש מבחינת זמנים, מפני שהצוות שמעמיס את המכולה או פורק אותה מוכרח להיות במקום שאליו היא מגיעה באותו הזמן.

חשוב לא פחות לוודא שתהליך ההובלה מתבצע בצורה הכי בטוחה. אם קורה נזק בגלל העמסה לא נכונה, יהיה מדובר לכל הפחות בבעיה גדולה מאוד עבור כל הצדדים המעורבים. כדי להימנע ממצבים כאלה, כדאי תמיד לשכור חברת הובלות מקצועית.

להזמנת הובלת מכולה צלצלו אלינו עוד היום! 072-3718327​

חוסכים לכם כאב ראש גדול

בעולם הובלת המכולות חייב להתבצע תיאום בין מספר ספקים כאשר לכל אחד יש התחייבויות קודמות ולוח זמנים משלו. ללא תיאום מיטבי בין כל הנוגעים בדבר, יתחילו לצוץ בעיות ביניהם (הספקים עשויים להפריע זה לעבודתו של זה או לא לדעת שהגיע הרגע שלהם לעשות את תפקידם). 

כשיש לצידכם חברת הובלות מסודרת ומקצועית שמעניקה לכם שירות מלא במקום אחד, אתם נהנים מיתרונות רבים, כמו מחירים זולים והובלות מהירות.

אנו בהובלות ישראל מספקים לכם שירותי הובלה וחוסכים לכם זמן ומאמץ רב. במקום שאתם תמתינו לסחורה שלכם – היא תמתין לכם!

דילוג לתוכן