כבעלי עסקים, אתם קולטים סחורה ומפיצים סחורה. שירות של הובלת מטענים וסחורות, מאפשר לכם לפזר את הסחורה לגורמים הרלוונטים במהירות, יעילות ועל בסיס השירות המקצועי ביותר! השירות שאנו מציעים מעניק לכם מענה מלא:

הובלות משטחים: מה ניתן להוביל?

אנו מקפידים להוביל את הסחורה בתשומת לב מלאה, זאת על מנת לשמור על איכות הסחורה. הובלה של משטחים יכולה להיות הובלה של כל אחת מהסחורות הבאות:

איך מתבצעת הובלה של מכולות?

לצד משטחים, אנו מבצעים גם הובלה של מכולות. מדובר על הובלה מאתגרת יותר, אך היא מתבצעת בסטנדרט המקצועי-בטיחותי המחמחיר ביותר. על מנת להוביל מכולה, נדרש סיוע של מנוף (לרוב מנוף זרוע). עם הפעלתו, הוא מרים את המכולה מחלקה העליון ומניח אותה על המשאית. לטובת הובלה בטיחותית, נדרשת מיומנות רבה וניסיון בעבודה עם מנוף ומכולות .

הובלות מסחריות – במה הן שונות מהובלות פרטיות?

כשמובילים לאדם פרטי, מתנהלים אך ורק מולו. לדוגמא: כמו במעבר של תכולת דירה – מדירה אחת לדירה אחרת. במקרה של הובלות מסחריות הכוללות הובלת מכולות, הובלת משטחים והובלת סחורות, מתנהלים אל מול שני גורמים שונים: הגורם ששולח והגורם שמקבל את הסחורה. חשוב להבטיח את שביעות הרצון המלאה של כל אחד מהצדדים, תוך שיש לעדכן כל גורם בהתקדמות ההובלה וזמני ההובלה המשוערים.

עמידה בזמנים – קריטית עם הובלות מסחריות

התחשבות בזמן הלקוח היא דבר שחשוב בכל מקרה. עם זאת, במקרה בו מדובר על הובלות מסחריות, הזמן שווה כסף, והמון. באחריות חברת ההובלה לעמוד בזמני ההגעה אל נקודת האיסוף (לדוגמא: נמל תעופה), ולעמוד בזמני הפריקה בנקודת היעד (לדוגמא: המחסן הלוגיסטי). עמידה בזמנים היא חלק בלתי נפרד מיצירת חווית שירות טובה.

לא רק הובלות מסחריות…

לצד שירותי ההובלה למגזר העסקי, אנו מעניקים שירות מלא גם לקהל הפרטי עם הובלות מסוגים שונים: מעברי דירה, הובלות לפריטים בודדים, הובלות מחנויות אל בית הלקוח ועוד.